• We guarantee up to 40% more energy!
  We guarantee up to 40% more energy!
 • Roof constructed from energy
  Roof constructed from energy
 • Highly performance mono and poly panels in any configuration
  Highly performance mono and poly panels in any configuration
 • Inverters and energy storage
  Inverters and energy storage
 • Hybrid heating panel
  Hybrid heating panel
 • Hybrid - electricity and hot water at the same time
  Hybrid - electricity and hot water at the same time
 • Innovative technology
  Innovative technology
 • Ecological energy sources
  Ecological energy sources

Produkujemy 260 tys. sztuk modułów PV o całkowitej mocy 70MWp rocznie!

Solar- Energy S.A. jest jedną z pionierskich firm w Polsce, która zajęła się produkcją innowacyjnych modułów fotowoltaicznych z cienkich ogniw krzemowych o wysokiej sprawności. Moduły fotowoltaiczne PV produkowane przez Solar-Energy posiadają moc 245-250 Wp. Sztandarowym produktem firmy jest wysokowydajny moduł PV-SE-245 Premium w technologii polikrystalicznej. Na zamówienie możliwe jest wyprodukowanie modułów o innej mocy w formule OEM lub pod zamówienie projektowe. Wszystkie komponenty użyte do produkcji modułów pochodzą od europejskich dostawców i charakteryzują się wysoką jakością.

Strategia jakościowa firmy pozwala na wytwarzanie modułów PV przewyższających przyjęte standardy branżowe. Moduły produkowane przez spółką objęte są 12-letnią gwarancją fabryczną oraz 30 letnią gwarancją sprawności.

Firma usytuowana jest przy głównej trasie ze Szczecina do Gdańska, jak również w bliskiej odległości od głównych polskich portów morskich jakim są Gdynia (40 km) i Gdańsk (70 km).

Firma Solar- Energy S.A. posiada powierzchnię produkcyjną i magazynową wynoszącą ponad 3000m², oraz zaplecze biurowo- administracyjne o powierzchni ok. 500m².

Firma uruchomiła wewnętrzny dział badawczo-rozwojowy, którego efektem są innowacyjne produkty: dachówka fotowoltaiczna i panel termofotowoltaiczny. Dachówki fotowoltaiczne są elementami dachu energetycznego, który ze 100 m2 powierzchni aktywnej pozwala na produkcję 13.000 kWh energii w cyklu rocznym.